Rubriky
Fotografie

Proč vyrazit na rodinné focení ve zlaté hodince?

Jak může čas focení ovlivnit výsledné fotografie a které roční období je nejlepší na focení ve zlaté hodince? To společně s ukázkami nastíním v dnešním příspěvku.

Rubriky
Fotografie

Statek Heřmanice – svatba J+H

Krásná svatba na Statku Heřmanice, Janička a Honza

Rubriky
Fotografie

Příběh zrození

Fotím vaše příběhy. Jeden z nejsilnějších životních příběhů je rozhodně příběh zrození. Jsem moc vděčná za důvěru a možnost být u tak vzácných chvil.

Rubriky
Fotografie

Letní rodinné focení v přírodě

Projít se k labutím, vyšplhat na dřevěné klády, vyvenčit pejsky a zároveň si nechat zachytit tohle jedinečné období našeho života :)

Rubriky
Fotografie

Vaše první chvilky spolu

Mnoho měsíců jste byli jedním tělem a těsně po narození miminka máte leckdy pocit, že ještě jedním tělem tak trochu jste. Ne nadarmo se tomuto období říká čtvrtý trimestr. Focení miminek doma je možnost, jak si zmrazit čas v tomto kouzelném období.

Rubriky
Fotografie

Podzimní rodinné focení v Hradci Králové

Podzim se chýlil ke konci a my se rozhodli pojmout rodinné focení jako procházku v Hradci Králové.

Rubriky
Fotografie

Rodinná procházka zakončená horkou čokoládou

Rodinné focení při procházce Prahou. A s horkou čokoládou v kavárně na závěr!

Rubriky
Fotografie

Novorozenecké focení v kavárně

Když se narodí miminko, váš svět se nezastaví. Ano, leccos se změní, ale to neznamená, že se vzdáme všech našich oblíbených aktivit. A protože pršelo a doma probíhala rekonstrukce…focení v oblíbené kavárně bylo skvělou alternativou.

Rubriky
Fotografie

Podzimní rodinné focení v přírodě

Podzimní focení, stejně jako to jarní, přeje dřívějším západům sluníčka. A to znamená, že i s menšími dětmi můžeme vyrazit chytat zlatou hodinku, aniž bychom posouvali večerku na desátou večer :)

Rubriky
Fotografie

Láska, svoboda a čtyři kola

Těhotenské focení nemusí být jen póza v objetí u rozkvetlých kytek. Očekávání miminka můžeme fotit tak, aby to bylo co nejvíce “vaše”. Fotím VAŠE příběhy.