O mně

Podívejte se na video, které Vám napoví, jak může probíhat focení se mnou, kdo jsem a proč fotím tak, jak fotím.

Přišel moment, kdy jsem přestala hledat naleštěné vyumělkované fotografie. A ten moment změnil moje vnímání fotky od základů. Stala jsem se mámou a denně jsem viděla krásu v běžných okamžicích. Autenticitu. Tu jsem ale chtěla mít krásně zachycenou. „O trošku hezčí opravdovost“ řekla bych. A přesně to jsem začala vkládat do své tvorby a už jsem se nikdy neohlédla zpět.

Takže ahoj, jsem Káťa a fotím příběhy. Osobní, párové, rodinné i profesní. Věřím, že v každé chvíli a v každém období lze najít příběh, který stojí za to zvěčnit. Nevěřím v čekání na „až“, …protože to, co se děje, se děje právě TEĎ. A přesně toto období stojí za to zachytit.

Pokud hledáte fotografa, který vás našteluje do strojené pózy a zvolá „sýýýr“, pak prostě nehledáte mě. A to je v pořádku. :)

Pokud vás ve fotkách baví život, autenticita v uměleckém provedení a rádi vidíte krásu v obyčejně neobyčejných dnech – pojďme do toho.

Provedu vás celým procesem tak, abychom si to co nejvíce užili a dosáhli co nejlepších výsledků. Moc dobře vím, že pro spoustu z nás je focení mimo komfortní zónu. Ve své práci považuji samotné focení pouze za špičku ledovce. Mám vybudovaný vlastní systém, díky kterému vás pohodlně připravím, a vytvoříme společně jedinečné vzpomínky. Protože mým skutečným cílem nejsou líbivé obrázky, ale to, co v nás ty obrázky dokáží zpětně vyvolat.

Těším se na naše společné setkání!