Rubriky
Fotografie

Novorozenecké focení v kavárně

Když se narodí miminko, váš svět se nezastaví. Ano, leccos se změní, ale to neznamená, že se vzdáme všech našich oblíbených aktivit. A protože pršelo a doma probíhala rekonstrukce…focení v oblíbené kavárně bylo skvělou alternativou.

Třídím právě archiv fotek a našla jsem galerii, která už je sice staršího data, ale ráda bych vám ji ukázala. Venku pršelo a u novopečených rodičů doma nebylo možné fotit. A protože jejich životní styl je aktivní a nepatří k těm, kteří se s miminkem odváží jen obejít dům, navrhli vyrazit do jejich oblíbené kavárny i s několikatýdenní dcerkou. Dali jsme si kávu. Dortíky. Hodně si povídali a taky cvakli pár vzpomínek. Vzpomínek na dobu, kdy malá jen vrněla v náručí a ta káva šla vypít ještě teplá :)))

Focení proběhlo v “mezi pandemické době”, kdy se kavárny otevřely na chvíli, byly prázdné a po domluvě s obsluhou jsme mohli zachytit pár snímků. Dnes už přímo zde tato možnost není, ale pokud máte některé oblíbené místo, kam rádi chodíte a kde není focení problém, velmi ráda se tam s vámi během rodinného focení o vypravím. Zachytit váš příběh na místě, které je pro vás typické, má prostě úplně jinou hloubku.